O nas

Bart

Cześć! Jestem Bartek i jestem pasjonatem sztuki filmowej. Założenie w 2020 roku MoonLionMedia było kolejnym krokiem do rozwoju mojej pasji. Do każdego projektu, który tworzę, podchodzę personalnie. Dbam o każdy szczegół, tak aby produtk końcowy robił wrażenie na każdej z zaangażowanych osób.

Moje doświadczenie sięga 2012 roku, gdy wykonywałem swoje pierwsze realizacje typu „making of” czy „behind the scenes”. Wtedy byłem wprowadzany do już bardziej profesjonalnego świata tworzenia reklam w formie wideo, przez osoby mnie otaczające. W 2015 roku rozpoczęła się moja przygoda z kursami edukacyjnymi, a już w 2017 byłem producentem pierwszych reklam wideo. Od tamtych lat stale rozwijałem pasję i zdobywałem coraz większe doświadczenie, które w każdym stopniu przekładam na nowe projekty. O sobie opowiedziałem wystarczająco, teraz czas na nasz zespół!

Nasz zespół

Daniel

To jest Daniel. Daniel wnosi do nas wiele wartości, a zajmuje się post-produkcją, która obejmuje edytowanie wideo i audio oraz konsultacje z klientami. Daniel jest moim bratem, dzięki czemu wiem że mogę zaufać mu w 100% i wiem, że tak samo jak ja, zawsze będzie w pełni zaangażowany w każdy projekt.

Więcej wkrótce!

Gdzie działamy?

Poznań

Gorzów Wielkopolski

Niedługo Warszawa, ale jak będzie potrzeba to w całej Polsce czy Europie!

Nasi partnerzy

e-LEA – Platformy Edukacyjne

PROSPER ADVERTISING & PUBLISHING

OSEK RACING